piątek, 11 lutego 2011

Pilot do bramy NICE Smilo

Dzięki sterowaniom do bram Nice Polska bez wysiadania z samochodu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, otworzysz i zamkniesz bramę oraz garaż na swojej posesji. Nie mocuj się z zasuwą, nie trać niepotrzebnie energii. Zafunduj sobie komfort i wygodę dzięki nowym pilotom Smilo, które oferuje firma Nice Polska.

Piloty te pracują na częstotliwości 433,92 MHz, z kodem dynamicznie zmiennym. Ten sposób kodowania zapewnia szczególnie wysokie bezpieczeństwo i odporność systemu na próby dostępu przez nieupoważnione osoby. Zasięg pilota w zależności od rodzaju oraz od sposobu wykonania i lokalizacji instalacji, wynosi do 200 m. Piloty Smilo mogą obsłużyć do czterech różnych funkcji w jednym siłowniku lub sterować nawet czterema różnymi automatami.

Urządzenie cechuje się ładną stylistyką i ergonomią. Pilot SMILO współpracuje z odbiornikami systemu SMILO SMXIS, SMX2. Urządzenie ma dwa wklęsłe przyciski (każdy o innej średnicy) oraz czerwoną diodę LED sygnalizującą działanie.

Dane techniczne:
  • Typ pilota 2-kanałowy lub 4-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym
  • Częstotliwość pracy 433,92MHz
  • Zasilanie bateria 12V (w komplecie)
  • Zasięg 100m (200m z anteną ABF)
  • Wymiary 15x48mm

Pilot współpracuje z odbiornikami samouczącymi SMILO, co gwarantuje łatwe programowanie kodów pilotów, szybkie odszukiwanie pozycji pilota w pamięci, możliwość kopiowania zawartości pamięci z jednego radioodbiornika do drugiego.

Sklep Rambit oferuje szeroką gamę pilotów do bram firmy Nice.