poniedziałek, 21 listopada 2011

Otwieraj bramę pilotem Smilo SM2 firmy Nice

Okrągły, wyposażony w przezroczyste przyciski pilot Smilo to sztandarowy i jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy Nice. Pilot pozwalający bezproblemowo i bezpiecznie otwarcie bramy to najbliższy nam element automatyki.
 
Dlatego też, ważne jest, by był on nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny i estetyczny. Nice Smilo dzięki zaawansowanemu zabezpieczeniu dynamicznie zmiennym kodem, wytrzymałej obudowie oraz eleganckiemu designowi jest pilotem, który zawsze chętnie będziemy mieć w kieszeni.

Prosty kształt i oszczędność formy to najpopularniejszy kierunek we wzornictwie użytkowym. Piloty sterujące automatyką Smilo firmy Nice, o minimalistycznym designie, doskonale wpisują się w ten trend. Dodatkowo, dzięki wyrafinowanemu zabezpieczeniu kodem o 18 trylionach kombinacji, oryginalny pilot Smilo firmy Nice zagwarantuje nam nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo.

W dniach 21-25.11.2011 dzięki promocji Tydzień Niskich Cen z automatyką Nice, ten wyjątkowo przyjazny pilot jest dostępny w sklepie Rambit w absolutnie niskiej cenie.
Komfort i bezpieczeństwo zamknięte w pilocie

System sterowania Smilo firmy Nice stworzony został z myślą o obsłudze bram wjazdowych oraz garażowych. Dzięki poręcznemu i eleganckiemu pilotowi, jednym naciśnięciem palca otworzymy i zamkniemy odpowiednią bramę, bez konieczności niekomfortowego wysiadania z samochodu. Poza wygodą, Smilo podnosi poziom naszego bezpieczeństwa - brak konieczności wysiadania z samochodu w celu otwarcia bramy chroni nas przed ewentualnym napastnikiem, mogącym czaić się w pobliżu. Dodatkowo, droga radiowa Smilo firmy Nice posiada doskonałe zabezpieczenia, zapobiegające skopiowaniu kodu wysyłanego przez pilota. Liczba kombinacji wszystkich możliwych kodów w przypadku Smilo wynosi aż 18 trylionów, co sprawia, że ponowne wystąpienie kodu jest praktycznie niemożliwe.

Smukły, elegancki i wytrzymały

Smilo jest nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy i dyskretny. Ponadto, konstruktorzy z firmy Nice wzięli pod uwagę, że tego typu urządzeniom zdarzają się częste wypadki - są one upuszczane, przygniatane, a nawet przejeżdżane kołami samochodu. Dlatego też obudowa pilotów Smilo jest dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu ten użyteczny gadżet jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Pilot radiowy, dwukanałowy SM2 z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92MHz.

Pilot radiowy SM2 służy do sterowania napędami do bram firmy Nice. Urządzenie cechuje się ładną stylistyką i ergonomią. SMILO zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu w transmisji radiowej systemu zmiennego kodowania. Pilot SMILO współpracuje z odbiornikami systemu SMILO - SMXIS, SMX2. Urządzenie ma dwa przyciski (każdy o innej średnicy) oraz czerwoną diodę LED sygnalizującą działanie.


Dane techniczne:

    * Typ pilota 2-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym
    * Częstotliwość pracy 433,92MHz
    * Zasilanie bateria 12V (w komplecie=
    * Zasięg 100m (200m z anteną ABF)
    * Wymiary 15x48mm
    * Certyfikaty CE


Skorzystaj s promocji sklepu Rambit i kup teraz pilota Smilo SM2