piątek, 28 lutego 2014

Pilot Nice w rewelacyjnej cenie

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej godnych zaufania pilotów do sterowania systemami automatyki Nice – dwukanałowy Era ONE Flor od początku 2014 roku dostępny jest w rewelacyjnej cenie 35 zł netto (43,05 brutto)! Nigdy wcześniej zaawansowane technologicznie urządzenie Nice nie było dostępne na tak atrakcyjnych warunkach.One to rodzina pilotów, które tworzą absolutnie unikalny system sterowania radiowego, dający zarówno instalatorowi, jak i użytkownikowi, wiele niespotykanych dotąd możliwości. To co w nich wyjątkowe, to możliwość dogrywania pilota od pilota, bez konieczności obecności w miejscu instalacji siłownika. Dzięki posiadanemu certyfikatowi wystarczy położyć pilota ONE na programatorze podłączonym do laptopa i uruchomić oprogramowanie.
Praktyczny i elegancki pilot One gwarantuje maksimum bezpieczeństwa dzięki wykorzystywaniu kodu dynamicznie zmiennego o częstotliwości 433,92 MHz. One to także kolejny pilot w ofercie Nice o niezwykle wyrafinowanym, nowoczesnym wyglądzie. Może być prawdziwą ozdobą (jako brelok do kluczy) lub może zostać zamontowany na desce rozdzielczej samochodu dzięki wygodnemu uchwytowi, który znajduje się w standardowym wyposażeniu.

Parametry techniczne – pilot ON2E
liczba kanałów2
częstotliwość433,92 MHz
zasięg200 m (na zewnątrz), 35 m (wewnątrz)
kodowanie72 bity, kod dynamicznie zmienny
zasilanie3 Vps, bateria typu CR2032
żywotność bateriido 2 lat
klasa ochronyIP40
wymiary44 x 55 x 10 h mm
waga11 g
sugerowana cena detaliczna35 zł netto

Od stycznia pilot dostępny jest w niespotykanie niskiej cenie – 35 zł netto. W rodzinie Era ONE dostępne są także modele 1-, 4- i 9-kanałowe - O piloty pytaj w firmie Rambit z Krakowa